2013 12 01

Laurynui Grigeliui teniso turnyre Čekijoje niekas neprilygo – lietuvis iškovojo 2160 JAV dolerių premiją

22-ejų metų Laurynas Grigelis Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „F7 Futures“ serijos teniso turnyre Čekijoje iškovojo penktą pergalę iš eilės bei tapo vienetų varžybų nugalėtoju.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Alfredo Pliadžio nuotr.

286-ąją vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis ir antras pagal skirstymą turnyre lietuvis sekmadienį finale po dviejų valandų atkaklios kovos trijuose setuose – 4:6, 6:3, 7:6 (7:2) – privertė pasiduoti metais vyresnį septintą pagal reitingą baltarusį Vladimirą Ignatiką (ATP-398).

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui L.Grigeliui atiteko 27 ATP reitingo taškai bei 2160 JAV dolerių čekis.

Finalą pralaimėjęs baltarusis tenkinosi 15 ATP klasifikacijos taškų ir 1272 dolerių piniginiu prizu.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Opavoje prizų fondą sudarė 15 tūkst. dolerių.