2011 06 16

Lina Stančiūtė nesustabdoma „Kharkiv Ladies Cup“ turnyre

25-erių metų Lietuvos tenisininkė Charkove vykstančiame ITF serijos turnyre toliau skina pergales tiek vienetų, tiek dvejetų turnyre. Lina Stančiūtė 6:2, 6:0 sutriuškino 282-ą pasaulio raketę Melanie Klaffner ir pateko į vienetų turnyro pusfinalį. Lietuvaitė su Austrijos tenisininke poroje žaidžia ir dvejetų turnyre. Abi pasiekė finalą. Stojusios į skirtingas korto puses greitai išsiaiškino, kad pajėgesnė yra L.Stančiūtė.
Lina Stančiūtė
Lina Stančiūtė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

418-ą vietą pasaulio reitinge užimanti Lietuvos tenisininkė jau antrą kartą nugalėjo M.Klaffner. Prieš trejus metus po trijų setų kovos tai pavyko padaryti turnyre Lenkijoje.

L.Stančiūtė iškovojo jau trečią pergalę moterų vienetų turnyre ir užsitikrino 24-is WTA reitingo taškus.

Pusfinalyje mūsų šalies tenisininkė susitiks su 17-os metų Ukrainos atstove Katerina Kozlova, kuri taip pat lengvai ketvirtfinalyje 6:0, 6:1 nugalėjo Olgą Jančiuk. K. Kozlova pasaulio reitinge užima 354-ą vietą.

Dvejetų turnyro pusfinalyje L. Stančiūtė ir M. Klaffner 6:2, 6:3 nugalėjo ruses Jevgeniją Paškovą ir Mariją Žarkovą.

„Kharkiv Ladies Cup“ turnyro Ukrainoje prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.