2011 06 17

Lina Stančiūtė žais „Kharkiv Ladies Cup“ finale

Lietuvos tenisininkė Charkove vykstančiame ITF serijos turnyre nesutinka sau lygių. 418-ą vietą pasaulio reitinge užimanti Lina Stančiūtė pusfinalyje pamokė dar vieną jauną Ukrainos tenisininkę. 25 metų lietuvaitė 6:2, 6:4 nugalėjo 17 metų Kateriną Kozlovą (WTA-354).
Lina Stančiūtė
Lina Stančiūtė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Įtemptai susiklostė antras setas, kurio pradžioje L.Stančiūtė pralaimėjo savo padavimą, tačiau vėliau atsitiesė, laimėjo du geimus po K.Kozlovos padavimų ir setą.

Tai pirmas L.Stančiūtės finalas šį sezoną. Už pergalę „Kharkiv Ladies Cup“ vienetų turnyro pusfinalyje Lietuvos tenisininkė iškovojo 34 WTA reitingo taškus.

Geriausia mūsų šalies tenisininkė į finalą pateko ir dvejetų varžybose. L.Stančiūtės su Melanie Klaffner iš Austrijos dėl nugalėtojų titulo kovos prieš Ukrainos 17-mečių duetą Valentyną Ivachnenko bei K. Kozlovą.

Varžybų prizinį fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.