2011 08 30

Marija Šarapova išgyveno pirmame „US Open“ mače, Petrai Kvitovai nepasisekė

Marija Šarapova pirmame atviro Jungtinių Amerikos Valstijo čempionato rate sutiko britų paauglę Heather Watson. 19 metų Didžiosios Britanijos tenisininkė pirmą setą laimėjo 6:3, antro seto pabaigoje rezultatas buvo lygus 5:5, tačiau lemiamą akimirką geriau žaidė patyrusi Rusijos tenisininkė.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“ nuotr.

Antro seto pabaigoje M.Šarapova laimėjo du geimus iš eilės ir setą 7:5. Antrame sete išsiveržė į priekį 6:3 ir išsaugojo iniciatyvą iki pat pabaigos 6:3.

Staigmena užfiksuota kitame mače. Vimbldono čempionė Petra Kvitova nusileido Alexandrai Dulgheru. 49-ą vietą pasaulio reitinge užimanti Rumunijos tensininkė šventė pergalę 7:6(3), 6:3.  P.Kvitova padarė net 52 neišprovokuotas klaidas.

Du kart turnyro nugalėtoja Venus Williams 6:4, 6:3 nugalėjo Vesną Dolonts. Pergalę iškovojo ir Vera Zvonareva.