2014 05 31

Marija Šarapova „Roland Garros“ kortuose „sausai“ sutriuškino Paulą Ormaechea

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio bendrą prizų fondą sudaro 25 mln. eurų.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“ nuotr.

Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje penktadienį vakare pergales iškovojo abi pirmojo aštuntuko žaidėjos: 2012 metų šio turnyro nugalėtoja ir praėjusių metų finalininkė septintąjį reitingą turinti rusė Marija Šarapova šeštadienį 6:0, 6:0 nepaliko vilčių argentinietei Paulai Ormaechea, o aštuntoji pagal skirstymą vokietė Angelique Kerber 7:5, 6:3 įveikė slovakę Danielą Hantuchovą.

Kiti moterų mačų rezultatai:

Pauline Parmentier (Prancūzija) – Mona Barthel (Vokietija) 1:6, 6:1, 7:5
Eugenie Bouchard (Kanada) – Johanna Larsson (Švedija) 7:5, 6:4
Garbine Muguruza Blanco (ISpanija) – Anna Karolina Schmiedlova (Slovakija) 6:2, 6:4

Vyrų vienetų varžybų šešioliktfinalyje šeštadienį šeštas pagal skirstymą čekas Tomašas Berdychas 6:1, 6:2, 6:7 (4:7), 6:4 įveikė ispaną Roberto Bautistą, aštuntąjį reitingą turintis Milošas Raoničius iš Kanados penkiuose setuose 4:6, 6:3, 2:6, 6:2, 7:5 privertė pasiduoti prancūzą Gillesą Simoną, dešimtoji raketė amerikietis Johnas Isneris 7:6 (15:13), 7:6 (7:3), 6:7 (5:7), 7:5 palaužė ispano Tommy Robredo pasipriešinimą, o tryliktas pagal reitingą prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga 6:4, 6:4, 6:3 nugalėjo lenką Jerzy Janowiczių.