2014 10 19

Marinas Čiličius tapo „Kremliaus taurės“ nugalėtoju

Kroatijos tenisininkas Marinas Čiličius rezultatu 6:4, 6:4 nugalėjo Roberto Bautistą Agutą ir tapo Maskvoje vykusio ATP 250 serijos „Kremliaus taurės“ turnyro nugalėtoju.
Marinas Čiličius laimėjo 13-ą ATP trofėjų karjeroje
Marinas Čiličius laimėjo 13-ą ATP trofėjų karjeroje / „Scanpix“ nuotr.

M.Čiličius varžovo padavimų serijas po kartą laimėjo kiekviename sete. Vietą geriausių aštuonių sezono tenisininkų turnyre Londone jau užsitikrinęs kroatas ATP turnyro nugalėtoju tapo 13-ą kartą.

„Šiandien nepajėgiau atlikti labai stiprių padavimų, – po finalo kalbėjo M.Čiličius. – Žaidžiau daugiau kombinacinį žaidimą ir neblogai smūgiavau nuo galinės linijos. Varžybos po uždaru stogu yra vienos mano mėgstamiausių, todėl tikiuosi, kad sugebėsiu pratęsti pergalingą žaidimą.“

M.Čiličius tapo pirmuoju Kroatijos tenisininku, laimėjusiu turnyrą Maskvoje po tokio pat jo trenerio Gorano Ivaniševičiaus pasiekimo 1996-aisiais metais.

„Kremliaus taurės“ nugalėtojui atiteko 250 reitingo taškų ir 140 tūkstančių dolerių. Tai buvo 54-a M.Čiličiaus pergalė šį sezoną. Pagal šį rodiklį 26-erių metų kroatas bendroje įskaitoje užima antrą vietą. Pirmoje su 61-a pergale Rogeris Federeris.