2011 10 16

Marion Bartoli per vieną dieną laimėjo „Japan Open“ turnyro pusfinalį ir finalą

Prancūzijos tenisininkė Japonijoje vykusio „Japan Open“ turnyro finale 6:3, 6:1 užtikrintai nugalėjo atviro Jungtinių Amerikos Valstijų teniso čempionato nugalėtoją Samanthą Stosur.
Marion Bartoli
Marion Bartoli. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Abi tenisininkės tą pačią dieną buvo priverstos sužaisti pusfinalio ir finalo mačus. M.Bartoli iškovojo antrą titulą šiais metais ir antrą kartą 2011 metais laimėjo pusfinalio ir finalo mačus vykusius tą pačią dieną.

„Gal man reikėtų visada tą pačią dieną žaisti pusfinalio ir finalo mačus? – po triumfo Osakoje šypsodamasi kalbėjo M.Bartoli. – Tokie mačai būna sudėtingi psichologiškai. Aš nemanau, kad čia labai svarbu fizinė forma ir ištvermė. Man atrodo, kad tokiose situacijose svarbiausia yra psichologija.“

Pusfinalyje M.Bartoli po dviejų setų kovos 6:1, 7:6(5) nugalėjo Vokietijos tenisininkę Angelique Kerber.

S.Stosur po atkaklios trijų setų kovos 7:6(5), 3:6, 6:3 nugalėjo Zheng Jie iš Kinijos.

M.Bartoli vis dar turi vilčių patekti į baigiamąjį WTA sezono turnyrą Turkijoje, kur dalyvaus aštuonios geriausios metų tenisininkės. Prancūzei reikia laimėti „Kremlin Cup“ turnyrą Rusijoje ir tikėtis, kad Agnieszka Radwanska iš šių varžybų pasitrauks po pirmos dvikovos. Abi tenisininkės varžybas pradės nuo antro rato.