2017 02 26

Milošas Raoničius įveikė Juaną Martiną Del Potro ir žais finale

Pirmasis pagal skirstymą Milošas Raoničius iškovojo pergalę „Delray Beach Open“ pusfinalyje ir pateko į savo pirmąjį sezono finalą. Kanadietis įveikė septintąją turnyro raketę Juaną Martiną Del Potro 6:3, 7:6 (8:6).
Milošas Raoničius
Milošas Raoničius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmą kartą „Delray Beach Open“ pirmenybėse dalyvaujantis M.Raoničius pateko į savo dvidešimtą finalą karjeroje, o argentinietį iš trijų tarpusavio susitikimų nugalėjo antrą kartą.

M.Raoničius šį sezoną iškovojo 10 pergalę per 12 mačų.

Jo varžovu dėl titulo titulo taps trečiasis pagal skirstymą Jackas Sockas. Jis pusfinalyje nugalėjo Donaldą Youngą 6:4, 7:6 (7:2). M.Raoničius tarpusavio susitikimuose pirmauja prieš amerikietį (8-2), tačiau šis laimėjo pastarąją jų dvikovą Šanchajuje.

„Tarpusavyje žaidėme ne kartą. Man prieš jį gerai sekasi, tačiau pralaimėjau pastarąjį mačą, – kalbėjo M.Raoničius. – Tai bus dvikova, kurioje negalėsiu atsipalaiduoti nė sekundei. Bus nelengva, tačiau reikia išlikti pozityviam.“

Į „Delray Beach Open“ finalą patekę tenisininkai jau užsitikrino 150 ATP reitingo taškų bei 47 tūkst. JAV dolerių piniginę premiją.