2016 05 02

Milošas Raoničius prasimušė kelią į antrąjį „Mutua Madrid Open“ etapą

Milošas Raoničius savo pasirodymą „Mutua Madrid Open“ turnyre pradėjo pergale prieš 36-ą pasaulio raketę Thomazą Belluccį. Kanados tenisininkas užtruko 84-as minutes, o dvikova baigėsi rezultatu 7:6 (7:4), 6:1. Kitame etape 11-a turnyro raketė susitiks su Ukrainos tenisininku Aleksandru Dolgopolovu.
Milošas Raoničius
Milošas Raoničius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Brazilijos tenisininkas M.Raoničiui priešinosi tik pirmame sete. Jame buvo laimėtos visos padavimų serijos, todėl buvo žaidžiamas pratęsimas. Jame T.Belluccis keturis kartus pralaimėjo tašką paduodamas ir tai nulėmė brazilo pralaimėjimą sete.

Antrame sete T.Belluccis pralaimėjo net tris savo padavimų serijas ir atrodė, kad pralaimėjimas pirmojo seto pratęsime atėmė iš tenisininko visą pasitikėjimą savimi. Kanadietis antrąjį setą laimėjo rezultatu 6:1.

Šiame mače M.Raoničius atliko penkis neliečiamus padavimus ir laimėjo 84-is proc. savo pirmųjų padavimų. 10-a pasaulio raketė nė karto neturėjo gelbėtis nuo gresiančios varžovo „break point'o“ galimybės.

Kitose pirmojo etapo dvikovose pergales iškovojo Feliciano Lopezas, Gilles'is Simonas, Andrejus Kuznecovas, Denisas Istominas bei Joao Sousa.

Pirmadienio „Mutua Madrid Open“ rezultatai:

F.Lopezas (ATP-23) – L.Mayeris (ATP-42) 7:6 (7:5), 4:6, 6:4;

G.Simonas (ATP-18) – M.Baghdatisas (ATP-38) 6:3, 3:6, 6:4;

M.Raoničius (ATP-10) – T.Belluccis (ATP-36) 7:6 (7:4), 6:1;

A.Kuznecovas (ATP-39) – V.Troickis (ATP-24) 6:4, 6:4;

D.Istominas (ATP-79) - T.Gabašvilis (ATP-57) 6:1, 6:4;

J.Sousa (ATP-35) - N.Mahutas (ATP-49) 6:4, 6:4.

„Mutua Madrid Open“ prizinį fondą sudaro 5,7 mln. eurų. Turnyro nugalėtojui atiteks 1000-is reitingo taškų bei 912-os tūkst. eurų piniginė premija.