2015 10 03

Nao Hibino tapo WTA turnyro Taškente čempione

Uzbekistano sostinėje pasibaigusio WTA serijos „Tashkent Open“ moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo Japonė Nao Hibino.
Teniso varžybos
Teniso varžybos / „Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį pirmą kartą WTA serijos turnyrų finale žaidusi 20-metė japonė per 1 valandą ir 12 minučių 6:2, 6:2 nugalėjo metais jaunesnę kroatę Donną Vekič ir kartu su pagrindiniu prizu gavo 280 WTA reitingo taškų bei 43 tūkst. dolerių čekį.

Kroatijos tenisininkei tai buvo jau ketvirtasis finalinis mačas WTA turnyruose, o vienintelę pergalę ji iškovojo 2014-ųjų balandį Malaizijoje.

Dvejetų varžybas laimėjo antrąjį reitingą turėjusios rusės Margarita Gasparian bei Aleksandra Panova, finale per 63 minutes 6:1, 3:6, 10:3 įveikusios rusės Veros Duševinos ir čekės Katerinos Siniakovos porą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius