2015 01 30

Naujai susiformavęs duetas triumfavo „Australian Open“ moterų dvejetų turnyre

Originaliais ir išsiskiriančiais drabužiais teniso kortuose garsėjanti Bethanie Mattek-Sands poroje su Lucie Safarova triumfavo „Australian Open“ moterų dvejetų varžybose. Amerikietė ir čekė finale 6:4, 7:6(5) nugalėjo Taivano atstovę Chan Yung-Jan ir Kinijos tenisininkę Zheng Jie.
Bethanie Mattek-Sands ir Lucie Safarova
Bethanie Mattek-Sands ir Lucie Safarova / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmas kartas nuo 2007-ųjų metų kai naujai susikūrusi pora triumfavo „Didžiojo kirčio“ turnyre. Paskutinį kartą tai „US Open“ čempionate padarė prancūzė Nathalie Dechy ir rusė Dinara Safina.

Chan ir Zheng du kartus padavimais galėjo laimėti antrą setą, tačiau to padaryti nesugebėjo. B.Mattek-Sands tiksliu smūgiu iš kairės laimėjo paskutinį pratęsimo tašką ir moterų dvejetų čempionatą Melburne.

2012 metais B.Mattek-Sands poroje su rumunu Horia Tecau laimėjo „Australian Open“ mišrių dvejetų varžybas.