2016 05 04

Staigmena: Nickas Kyrgiosas Madride palaužė ketvirtąją pasaulio raketę

Skandalingasis Nickas Kyrgiosas „Mutua Madrid Open“ titanų mūšyje sugebėjo nugalėti ketvirtąją pasaulio raketę Staną Wawrinką. Australas užtruko valandą ir 45-as minutes, o dvikova baigėsi rezultatu 7:6 (9:7), 7:6 (7:2).
Stanas Wawrinka
Stanas Wawrinka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmame sete abu tenisininkai laimėjo visas savų padavimų serijas, todėl reikalus sportininkai turėjo aiškintis pratęsime. Jame ir toliau vyko atkakli kova, tačiau labiau užtikrintai savus padavimus realizavęs australas iškovojo pergalę.

Antrojo seto scenarijus susiklostė panašiai, nes ir vėl prireikė „tiebreak'o“ po visų laimėtų padavimų serijų. Tiesa, šį kartą N.Kyrgiosas atsiliko rezultatu 1:2 ir tuomet laimėjo net šešis taškus iš eilės ir šventė įspūdingą pergalę.

Šiame mače abu tenisininkai laimėjo net 85-is proc savo pirmųjų padavimų. S.Wawrinkai nepadėjo ir 11-a neliečiamų padavimų į kuriuos N.Kyrgiosas atsakė septyniais „ace'ais“.

S.Wawrinka nė karto nebuvo per tašką nuo pralaimėto seto, o N.Kyrgiosas keturis kartus išsigelbėjo nuo varžovo „break point'o“ galimybės.

„Mutua Madrid Open“ aštuntfinalyje Australijos atstovo varžovu bus Gaelio Monfilso ir Pablo Cuevaso poros nugalėtojas.

Trečiadienį į aštuntfinalį Madride taip pat pateko ir Roberto Bautista-Agutas, kuris rezultatu 6:3, 5:7, 7:5 nugalėjo tautietį Feliciano Lopezą.

„Mutua Madrid Open“ prizinį fondą sudaro 5,7 mln. eurų. Turnyro nugalėtojui atiteks 1000-is reitingo taškų bei 912-os tūkst. eurų piniginė premija.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?