Novakas Džokovičius įspūdingai pradėjo Vimbldono turnyrą

Novakas Džokovičius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Novakas Džokovičius
0

Pirmas pagal skirstymą Novakas Džokovičius pirmame Vimbldono rate 6:0, 6:1, 6:4 nugalėjo 56-ą pasaulio raketę Andrejų Golubevą iš Kazachstano. Mačas truko vos valandą ir 28-ias minutes.

„Tai buvo puikus startas. Ypatingai pirmi du setai. Negalėjau tikėtis geresnės pradžios, – po pergalės sakė Serbijos tenisininkas. – Tačiau turiu pagirti ir Andrejų. Trečiame sete jis demonstravo gerą žaidimą.“

N.Džokovičius įspūdingai pradėjo susitikimą ir po sausai laimėto pirmo seto, antrame pirmavo 5:0. A.Golubevas sulaukė didelio publikos palaikymo, kuri norėjo artimesnės kovos. Kazachstano atstovas sugebėjo atsitiesti trečiame sete ir demonstravo gražų žaidimą.

N.Džokovičius paskutinį kartą „Didžiojo kirčio“ turnyro nugalėtoju tapo 2013-ais metais Australijoje. Vimbldono turnyrą serbas laimėjo 2011 metais.

Antrame varžybų rate N.Džokovičius kovos su Radeku Štepaneku. Čekijos teniso veteranas po trijų setų kovos 6:2, 6:4, 6:4 nugalėjo Urugvajaus atstovą Pablo Cuevasą.

Kituose susitikimuose Gilles Simonas 6:2, 7:6(4), 7:5 įveikė Konstantiną Kravčiuką. Robinas Haase po keturių setų kovos nugalėjo Vaseką Pospišilą.

Ukrainietis Sergejus Stakhovskis 6:3, 6:3, 6:3, šventė pergalę prieš Carlosą Berlocqą ir antrame varžybų rate susitiks su Ernestu Gulbiu iš Latvijos.