2011 11 22

Novakas Džokovičius pabėgo nuo pralaimėjimo Londone

Novaką Džokovičių nuo pralaimėjimo skyrė taškas, tačiau pirma pasaulio raketė sugebėjo atsitiesti ir nugalėjo Tomošą Berdychą pirmoje ATP finalinio sezono turnyro kovoje. Serbas šventė pergalę rezultatu 3:6, 6:3, 7:6(3). Mačas truko dvi valandas ir 38 minutes.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Davidas Ferreras

Trečiame sete Čekijos tenisininkas pirmavo 6:5, T.Berdychą tik taškas skyrė nuo pergalės. N.Džokovičius atliko sėkmingus padavimus ir to taško varžovui neleido pasiekti. Tenisininkams teko žaisti pratęsimą. Tie break‘e sėkmė lydėjo pirmą pasaulio raketę.

„Nesu labai patenkintas savo pasirodymų“, – po pergalės kalbėjo N.Džokovičius. „Žinau, kad nežaidžiau geriausiame lygyje. Apskritai, taip žaidžiu jau pusantro mėnesio, mažai turėjau mačų uždarose patalpose ir šis sezonas buvo labai ilgas.“

Tai buvo 70-a pirmos pasaulio raketės pergalė šį sezoną. Nole šiemet pralaimėjo vos keturis susitikimus.

Kitoje kovoje Davidas Ferreras 6:4, 7:5 nugalėjo traumuotą Andy Murray. Trečias pagal skirstymą A.Murray žaidė su kirkšnies trauma ir ar dalyvaus toliau turnyre, apsispręs artimiausiu metu.

„Aš nežaisčiau jeigu šios varžybos nebūtų tokio rango“, – po pralaimėjimo kalbėjo A.Murray.

D.Ferreras pirmą kartą Škotijos tenisininką nugalėjo žaisdamas ant kietos dangos.