2014 11 02

Novakas Džokovičius Paryžiaus finale užtikrintai nugalėjo Milošą Raoničių

Novakas Džokovičius iškovojo šeštą sezono trofėjų. Pirma pasaulio raketė iš Serbijos Paryžiuje vykusiame „Masters“ serijos turnyro finale užtikrintai 6:2, 6:3 nugalėjo Kanados atstovą Milošą Raoničių ir apgynė nugalėtojo titulą. Mačas truko valandą ir 23 minutes.
Novakas Džokovičius  iškovojo 20-ą „Masters“ serijos turnyro nugalėtojo titulą
Novakas Džokovičius iškovojo 20-ą „Masters“ serijos turnyro nugalėtojo titulą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo 600-oji N.Džokovičiaus pergalė ATP turo varžybose. 27-erių metų tenisininkas „600 pergalių klube“ prisijungė prie Rogerio Federerio (991), Rafaelio Nadalio (706), Lleytono Hewitto (611) ir Davido Ferrero (602).

Pačioje susitikimo pradžioje N.Džokovičius laimėjo oponento galingų padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 3:0. Antrame sete situacija pasikartojo ir serbas 20-ą kartą karjeroje tapo „Masters“ serijos turnyro nugalėtoju.

N.Džokovičius pagerino pozicijas kovoje ir dėl pirmos pasaulio raketės titulo. Serbas dabar 1310-ia taškų lenkia antroje vietoje esantį R.Federerį.

N.Džokovičius sezoną užbaigti pirmoje pasaulio reitingo vietoje siekia trečią kartą karjeroje.