2011 12 31

Novakas Džokovičius triuškinamai laimėjo Abu Dabio turnyrą

Novakas Džokovičius įspūdingu stiliumi laimėjo Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykusį parodomąjį turnyrą. Pirma pasaulio raketė iš Serbijos finale 6:2, 6:1 sutriuškino penktą pasaulio raketę Davidą Ferrerą.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

N.Džokovičius varžovui iš Ispanijos nepaliko jokių vilčių. 24 metų tenisininkas iš viso penkis kartus laimėjo D.Ferrero padavimus ir abiejuose setuose pirmavo rezultatu 3:0. Nole mačą užbaigė neatremiamų padavimų serija.

„Nieko nėra neįmanomo“, – po pergalės finale apie galimybę pakartoti 2011 metų rezultatus kalbėjo N.Džokovičius. „Manau, šios dvi pasiruošimo savaitės bus ypatingai svarbios. Laukia ilgas sezonas, sudėtingi metai, bet aš nusiteikęs optimistiškai.“

Prieš patekdamas į finalą Serbijos pasididžiavimas trijų setų gražioje kovoje nugalėjo Gaelį Monfilsą. Pusfinalyje jis negailestingai sutriuškino Rogerį Federerį. Davidas Ferreras pakeliui į finalą nugalėjo tėvynainį Rafaelį Nadalį.

Mažajame finale R.Nadalis 6:1, 7:5 nugalėjo R.Federerį. Abu šie tenisininkai dalyvaus sausio 2 d. prasidėsiančiame turnyre Katare.

Abu Dabio turnyro nugalėtojui atiteko 250 tūkstančių dolerių čekis. N.Džokovičius dabar ruošis atviram Australijos teniso čempionatui kuriame triumfavo 2011 metais.