2015 09 01

Novakas Džokovičius „US Open“ starte žaibiškai nugalėjo Joao Souzą iš Brazilijos

Geriausias pasaulio tenisininkas Novakas Džokovičius greituoju būdu įveikė pirmą „US Open“ čempionato ratą. Pirma pasaulio raketė iš Serbijos 6:1, 6:1, 6:1 sutriuškino Joao Souzą iš Brazilijos. Mačas truko vos 73-is minutes.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

N.Džokovičius niekada karjeroje nėra pralaimėjęs pirmo rato mačo Niujorke vykstančiame „Didžiojo kirčio“ turnyre. Serbijos tenisininkas iškovojo visas 11-a pergalių. Ir 2011-aisiais metais tapo šio turnyro nugalėtoju.

Antrame varžybų rate N.Džokovičius kovos su Vaseko Pospišilo ir Andreaso Haider-Maurer poros nugalėtoju.

Praėjusių metų šio turnyro čempionas Marinas Čiličius sunkiau pradėjo titulo gynybą. Kroatijos tenisininkas pirmame rate 6:3, 7:6(7:3), 7:6 (7:3) nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį argentinietį Guido Pellą.

Vienas geriausių Ispanijos tenisininkų Davidas Ferreras atsigavo po lėto starto ir 4:6, 7:5, 6:1, 6:0 įveikė Radu Albotą. Mačas truko dvi valandas ir 36-ias minutes.

Tai pirmas D.Ferrero turnyras nuo birželio mėnesio. 33-ejų metų ispanas išsigydė traumą.