2016 10 20

Oficialu: Angelique Kerber 2016-uosius baigs pirmoje reitingo vietoje

„Australian Open“ bei „US Open“ čempionė Angelique Kerber geriausią sezoną savo karjeroje vainikuos šiuos metus baigdama WTA reitingo viršūnėje. Tai patvirtino oficiali WTA interneto svetainė. Vokietė taps tik dvyliktąja tenisininke, kuriai pavyko įgyvendinti šį pasiekimą nuo 1975-ųjų, kuomet pradėti skaičiuoti reitingo taškai.
„US Open“ čempionato finalas: Angelique Kerber – Karolina Pliškova
„US Open“ čempionato finalas: Angelique Kerber – Karolina Pliškova / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Angelique Kerber

A.Kerber tapo vos antrąja vokiete, kuri metus baigs pirmoje reitingo vietoje. Ji prisijungs prie Stefi Graff, kuri savo karaliavimą baigė 1996 metais. Šiai Vokietijos tenisininkei priklauso absoliutus rekordas, nes pirmąja pasaulio rakete ji sezoną baigė net aštuonis kartus.

2016 metai neabejotinai yra A.Kerber karjeros proveržio metai. Ji „Australian Open“ finale nugalėjo Sereną Williams, vėliau rungtyniavo Vimbldono finale, iškovojo sidabrą olimpiadoje ir galiausiai triumfavo „US Open“.

Ji taip pat pirmauja pagal pergales WTA turnyruose, kurių šiemet iškovojo net 57.

WTA nuotr./Angelique Kerber

„Esu pirmoje reitingo vietoje, todėl visos varžovės dabar bandys mane nugalėti, – po triumfo Niujorke teigė tenisininkė. – Neturiu ko prarasti. Tai man bus puikus iššūkis. Visą gyvenimą sunkiai dirbau, kad tai pasiekčiau, todėl pažiūrėsime kiek ilgai aš išbūsiu viršūnėje.“