2016 08 31

Pasisekė: Novakas Džokovičius į trečiąjį etapą pateko net nežengęs į aikštę

Geriausias pasaulio tenisininkas Novakas Džokovičius trečiadienį sužinojo, kad čekas Jiris Vesely dėl kairės rankos traumos pasitraukė iš „US Open“ varžybų. Tai reiškia, kad serbas keliauja tiesiai į trečiąjį varžybų etapą.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

N.Džokovičius taip ir negavo galimybės atsirevanšuoti J.Vesely už nesėkmę šio sezono Monte Karlo „Masters“ serijos varžybose. Primename, kad tuomet čekas serbą nugalėjo 6:4, 2:6, 6:4 ir pašalino jį iš tolimesnės kovos jau pirmame čempionate etape.

Pirmoji pasaulio raketė pirmame etape nugalėjo Jerzy Janowiczą, o „US Open“ čempionatą yra laimėjęs du kartus.

Į trečiąjį „US Open“ turnyro etapą pateko britas Kyle'as Edmundas. Jis be vargo nugalėjo trečiojo šimtuko tenisininką Ernesto Escobedo 7:5, 6:4, 6:4. Tai pirmasis brito pasirodymas šiame čempionate bei antroji pergalė karjeroje.

Pergalę pasiekė ir 35 pasaulio raketė iš Pietų Afrikos Kevinas Andersonas. Jis nugalėjo 123 vietą pasaulio reitinge užimantį Vaseką Pospisilą 7:6 (7:3), 6:4, 6:4.