2011 12 22

Petra Kvitova pripažinta geriausia Čekijos metų sportininke

Vimbldono nugalėtoja Petra Kvitova sulaukė dar vieno įvertinimo. 21 metų tenisininkė pripažinta geriausia 2011 metų Čekijos sportininke.
Petra Kvitova 2011-aisiais
Petra Kvitova 2011-aisiais / „Scanpix“ nuotr.

P.Kvitova šį sezoną tapo šešių turnyrų nugalėtoja. Ji triumfavo baigiamajame sezono turnyre Turkijoje, kur susirinko aštuonios geriausios sezono tenisininkės. Moterų teniso asociacija P.Kvitovą taip pat pripažino geriausia 2011 metais.

Čekijos atstovė pasaulio reitinge iš 34 pozicijos pakilo net į antrą vietą.

Antrą vietą sporto žurnalistų surengtuose rinkimuose užėmė kalnų dviračių pasaulio čempionas Jeroslavas Kulhavy. Trečioje vietoje liko tris medalius šį sezoną iškovojusi greitojo čiuožimo atstovė Martina Sablikova.

P.Kvitovos vadema Čekijos rinktinė pripažinta geriausia metų komanda. Čekijos tenisininkės tapo Federacijos taurės čempionėmis.