2011 04 02

Pirmasis į Majamio teniso turnyro finalą žengė nenugalimas Novakas Djokovičius

Serbas Novakas Djokovičius (ATP 2) pratęsė įspūdingą 23 pergalių seriją šį sezoną. Majamio teniso turnyro pusfinalyje 23-ejų tenisininkas 6:3, 6:1 nugalėjo amerikietį Mardy Fishą (ATP 14). Kova truko vos vieną valandą ir 26 minutes.
Novakas Djokovičius pusfinalyje eliminavo Mardy Fishą.
Novakas Djokovičius pusfinalyje eliminavo Mardy Fishą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Finale N.Djokovičius susitks su R.Nadaliu, kuris pusfinalyje nugalėjo šveicarą R.Federerį.

Šiais metais N.Djokovičius dalyvaus jau ketvirtame iš eilės teniso turnyro finale, anksčiau jis triumfavo „Australian Open“, Dubajaus ir „Indian Wells“ teniso turnyruose.

Majamio „Sony Ericsson Open“ teniso turnyrą Serbijos tenisininkas laimėjo 2007-aisiais.

Vyrų vienetų varžybų nugalėtojas kartu su pagrindiniu prizu uždirbs 611 tūkst. JAV dolerių ir 1000 ATP reitingo taškų.