2015 04 27

„Porsche Tennis Grand Prix“ čempione tapo Angelique Kerber

Vokietijoje pasibaigusio WTA serijos tarptautinio moterų teniso turnyro „Porsche Tennis Grand Prix“ vienetų varžybų nugalėtoja tapo keturioliktoji raketė 27-erių metų vokietė Angelique Kerber, sekmadienį per 2 valandas ir 4 minutes trijuose setuose – 3:6, 6:1, 7:5 – nugalėjusi ketvirtąją pagal reitingą 24-erių Danijos tenisininkę Carolinę Wozniacki.
Angelique Kerber
Angelique Kerber / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Angelique Kerber

Tai buvo antrasis iš eilės šiame sezone bei penktasis per visą karjerą Vokietijos tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras ir vienuoliktoji iš eilės pergalė teniso korte.

Be pagrindinio prizo A. Kerber atiteko 470 WTA klasifikacijos taškų bei 100 tūkst. eurų čekis.

C. Wozniacki tenkinosi 305 WTA reitingo taškais bei 53 548 eurų piniginiu prizu.

Dvejetų varžybas laimėjo trečioji pagal skirstymą pora: amerikietė Bethanie Mattek-Sands ir čekė Lucie Šafaržova finale 6:4, 6:3 įveikė antrąjį turnyro duetą – prancūzę Carolinę Garcią bei slovėnę Katariną Srebotnik.

„Porsche Tennis Grand Prix“ moterų teniso turnyro prizų fondą sudarė bemaž 590 tūkst. eurų.