2016 04 28

Portugalijoje – pirma N.Kyrgioso pergalė ant grunto ir gimtadienio dovanos

21-ąjį gimtadienį Nickas Kyrgiosas pažymėjo pergale „Millennium Estoril Open“ turnyro aštuntfinalyje. Pirmoji Australijos raketė trečiadienio vakarą po 1 valandą ir 12 minučių trukusios kovos 7:6(7:4), 7:5 nugalėjo grunto specialistą Inigo Cervantesą. Po šios pergalės turnyro organizatoriai karštakošiui australui atnešė saldų tortą, o virš korto esančiame ekrane su sveikinimais pasirodė tėvai, draugai ir kolegos.
Nickas Kyrgiosas
Nickas Kyrgiosas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirma tenisininkų tarpusavio dvikova.

Pergalę iškovojęs N.Kyrgiosas užsitikrino 45 ATP reitingo taškus ir 13,4 tūkst. eurų, o „Millennium Estoril Open“ ketvirtfinalyje susikaus su kitu jaunuoju talentu Borna Coričiumi, kuris po atkaklios kovos 6:3, 4:6, 6:1 nugalėjo brazilą Rogerio Dutra Silvą.

N.Kyrgiosui tai buvo pirma pergalė ant grunto šiemet.

Pirmame sete abu tenisininkai nepriekaištingai atliko savo padavimus ir užtikrintai nužygiavo iki pratęsimo. Jame rezultatui esant 3:3 N.Kyrgiosas laimėjo tris taškus iš eilės ir išsaugojęs persvarą akistatą pradėjo pergalingai.

Jau antrojo seto pradžioje 20-oji pasaulio raketė iš Australijos laimėjo varžovo padavimus, tačiau aštuntame geime I.Cervantesui pavyko išlyginti rezultatą. Vis dėlto ispanas seto pabaigoje neatlaikė sėkmingų N.Kyrgioso atakų ir turėjo pripažinti varžovo pranašumą.

Nesėkmingai trečiadienio dvikova susiklostė kitam talentingajam žaidėjui – Kyle’ui Edmundui. Laimėjęs pirmąjį setą 21-erių metų Didžiosios Britanijos tenisininkas 7:6(7:4), 3:6, 3:6 nusileido trečiajai turnyro ir 21-ajai pasaulio raketei Benoit Paire.

Skaudžią nesėkmę anksti turnyre patyrė ir Fernando Verdasco. Pirmadienį Bukarešto finale triumfavęs Ispanijos tenisininkas 6:1, 6:3 pralaimėjo prieš tautietį Pablo Carreno Busta.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius