2011 01 15

Prancūzas Gillesas Simonas tapo Sidnėjaus teniso turnyro nugalėtoju (nuotraukos)

„Medibank International Sidney“ teniso turnyro Australijoje vyrų vienetų varžybas laimėjo prancūzas Gillesas Simonas, šeštadienį finale per dvi valandas 7:5, 7:6 (7:4) įveikęs ketvirtąją raketę serbą Viktorą Troickį.
Prancūzas Gillesas Simonas tapo Sidnėjaus teniso turnyro nugalėtoju
Prancūzas Gillesas Simonas tapo Sidnėjaus teniso turnyro nugalėtoju / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau aštuntas 26–erių metų Prancūzijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras.
Kartu su pagrindiniu prizu, G. Simonui atiteko 77 tūkst. JAV dolerių čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

„Visada nuostabu laimėti turnyrą. Niekada negali žinoti ar ateityje dar laimėsi, todėl aš mėgaujuosi šiomis akimirkomis. Jaučiuosi taip, tarsi per pastaruosius kelerius metus nebūčiau taip gerai žaidęs“, – po triumfo sakė kelio traumą išsigydęs prancūzas.

V. Troickis tenkinosi 40 500 dolerių piniginiu prizu bei 150 įskaitinių ATP reitingo taškų.
Dvejetų varžybas laimėjo čekas Lukašas Dlouhy'is poroje su australu Paulu Hanley'iu, finale 6:7 (6:8), 6:3, 10:5 nugalėję amerikiečius dvynius Bobą ir Mike'ą Bryanus.