-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 11 21

Gaelis Monfilsas nugalėjo traumuotą Rogerį Federerį ir išlygino Daviso taurės rezultatą

Penktadienį Prancūzijoje Lilio futbolo stadione prasidėjusiame 2014 metų Daviso taurės (Davis Cup) – neoficialaus komandinio vyrų teniso pasaulio čempionato – elito grupės turnyro finalinis mačo rezultatas, kuriame susitinka Prancūzijos ir Šveicarijos rinktinės, po pirmosios varžybų dienos lygus – 1:1.
Gaelis Monfilsas
Gaelis Monfilsas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergale mačą pradėjo Šveicarijos tenisininkas Stanislasas Wawrinka, net 2 valandas ir 24 minutes trukusioje keturių setų kovoje – 6:1, 3:6, 6:3, 6:2 įveikęs Jo-Wilfriedą Tsongą, tačiau jau antrojoje dvikovoje staigmeną pateikęs šeimininkas Gaelis Monfilsas per 1 valandą ir 46 minutes 6:1, 6:4, 6:3 nugalėjo varžovų lyderį Rogerį Federerį ir atstatė pusiausvyrą.

Šeštadienį bus žaidžiamas dvejetų susitikimas, kuriame prancūzai Julienas Benneteau ir Richardas Gasquet'as išmėgins jėgas su šveicarais Marco Chudinelliu bei Michaelu Lammeru.

Naujasis Daviso taurės savininkas paaiškės po vienetų susitikimų.

Po ketverių metų pertraukos vėl finale žaisiančiai Prancūzijos rinktinei tai bus jau 17-asis finalas. Devynis kartus Daviso taurę laimėję prancūzai paskutinį sykį pergalę šventė 2001 metais.

Šveicarijos tenisininkai į finalą po 22-jų metų pertraukos pateko antrąjį kartą.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?