2016 12 31

Rafaelis Nadalis 2016 metus palydėjo antru iš eilės MWTC turnyro titulu

Devintoji pasaulio raketė Rafaelis Nadalis 2016-uosius metus palydėjo antrą kartą iš eilės iškovodamas „Mubadala World Tennis Championship“ turnyro nugalėtojo titulą. Geriausias Ispanijos tenisininkas šeštadienį beveik dvi valandas trukusiame finale 6:4, 7:6 patiesė belgą Davidą Goffiną, kuris ATP reitinge užima 11-ą vietą.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

Antro seto pradžioje tenisininkai po du kartus pralaimėjo savo padavimų serijas, tačiau vėliau neklydo, tad nugalėtojas sprendėsi pratęsime. Jį Rafa pradėjo dviem iš eilės laimėtais taškais. 30-mečiui ispanui pavyko išsaugoti minimalią persvarą ir triumfuoti Abu Dabyje.

Nugalėdamas D.Goffiną R.Nadalis apgynė „Mubadala World Tennis Championship“ turnyro čempiono vardą. Apskritai devintoji pasaulio raketė yra vienas iš vos trijų tenisininkų, kuriems pavyko triumfuoti Abu Dabyje. Kiti du – Andy Murray ir Novakas Džokovičius.

Apskritai Abu Dabyje R.Nadalis iškovojo ketvirtą titulą.

Savo ruožtu D.Goffinas MWTC turnyre dalyvavo pirmą kartą karjeroje. Pakeliui link finalo jis nugalėjo prancūzą Jo-Wilfriedą Tsonga ir pirmąją pasaulio raketę A.Murray.

Trečią vietą Abu Dabyje užėmė A.Murray, kuris šeštadienį 6:4, 7:6 įveikė trečią vietą pasaulio reitinge užimantį Milošą Raoničių.

MWTC turnyro prizinį fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių. Kadangi tai paromosios varžybos, dalyviai dėl ATP reitingo taškų nekovojo.