2017 01 05

Rafaelis Nadalis be vargo pateko į ketvirtfinalį Brisbene

Devintoji pasaulio raketė Rafaelis Nadalis ir toliau nesutinka rimto varžovo „Brisbane International“ turnyre. Ispanas nesunkiai 6:1, 6:1 nugalėjo Vokietijos tenisininką Mischą Zverevą ir dėl kelialapio į pusfinalį susitiks su pirmuoju pagal skirstymą Milošu Raoničiumi.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

R.Nadalis savo 2016 metų sezoną baigė spalio 12-ąją, kai Šanchajaus turnyro starte patyrė nesėkmę prieš Viktorą Troickį. Ispanas į aikštę sugrįžo su trenksmu ir praėjusią savaitę laimėjo parodomąjį turnyrą Abu Dabyje, o šią savaitę iškovojo dvi lengvas pergales.

Pirmajame „Brisbane International“ etape Rafaelis per 75 minutes 6:3, 6:3 nugalėjo Oleksandrą Dolgopolovą.

Aštuntfinalio mače R.Nadalis ir vėl žaidė užtikrintai. Mače su M.Zverevu jis laimėjo 83 proc. savo pirmųjų padavimų ir varžovą palaužė penkis kartus.

Brisbeno turnyro ketvirtfinalyje vyks finalo verta dvikova. Tarpusavyje M.Raoničius ir R.Nadalis yra žaidę dešimt kartų, o ispanas laimėjo aštuonis.

Pastarąjį kartą tenisininkai tarpusavyje varžėsi vos mažiau nei prieš savaitę, o pergalę 6:1, 3:6, 6:3 iškovojo R.Nadalis.

Į „Brisbane International“ ketvirtfinalį patekę tenisininkai jau užsitikrino 45 ATP reitingo taškus ir beveik 13 tūkst. JAV dolerių.