2015 09 01

Rafaelis Nadalis iškovojo sunkią pergalę, ukrainietį Aleksandrą Dolgopolovą palaužė mėšlungis

Rafaelis Nadalis tik po atkaklios kovos nugalėjo kylančią pasaulio teniso žvaigždę iš Kroatijos Borną Čoričių ir pateko į antrą „US Open“ čempionato ratą. Ispanijos tenisininkas šventė pergalę rezultatu 6:3, 6:2, 4:6, 6:4.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

„Manau, kad pirmus du setus žaidžiau puikiai. Aukšto lygio tenisą, – po dvikovos kalbėjo devintą vietą pasaulio reitinge užimantis R.Nadalis. – Jeigu atvirai, po to aš šiek tiek pavargau. Tačiau ketvirtame sete ir vėl ėmiau žaisti agresyviau.“

Kai R.Nadalis 2013-aisiais metais laimėjo „US Open“ čempionatą, šiuo metu 33-ią vietą pasaulio reitinge užimantis B.Čoričius laimėjo jaunių čempionatą. 18-metis Kroatijos tenisininkas praėjusiais metais Bazelyje vykusiame ATP serijos turnyre sensacingai nugalėjo R.Nadalį. Tai buvo vienintelė iki šiol dviejų tenisininkų akistata.

Praėjusiais metais Ispanijos tenisininkas dėl rankos traumos negalėjo ginti čempiono titulo. Kitame etape R.Nadalis kovos su Diego Schwartzmanu.

„Praėjusią savaitę treniravausi labai aukštame lygyje ir tai man suteikė ramybės ir pasitikėjimo, – po pergalės kalbėjo ispanas. – Jeigu pavyks tai išlaikyti mane ir vėl aplankys sėkmė.“

„Scanpix“ nuotr./Aleksandras Dolgopolovas

Mačo dėl traumos nebaigė ir jau pirmo rato kovos iš varžybų pasitraukė Aleksandras Dolgopolovas. Ukrainos tenisininkas 6:4, 1:6, 5:7 pralaiminėjo Samu Gruthui iš Australijos ir atsisakė tęsti dvikovą.

Trečiame sete A.Dolgopolovas pirmavo net 5:1, tačiau kaip pranešama dėl raumenų skausmų nebegalėjo normaliais tęsti dvikovos.

S.Grothas antrame rate kovos su ispanu Tommy Robredo.