2014 05 12

Rafaelis Nadalis ketvirtą kartą tapo Madrido turnyro nugalėtoju

Ispanijos sostinėje pasibaigusio „ATP World Tour Masters 1000“ serijos „Mutua Madrid Open“ vyrų teniso turnyro nugalėtoju ketvirtą kartą per savo karjerą tapo favoritu laikytas 27-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

Pajėgiausias planetos tenisininkas, kuris šiame turnyre nugalėjo 2005, 2010 ir 2013 metais, sekmadienio vakarą vienetų varžybų finale per 1 valandą ir 41 minutę 2:6, 6:4, 3:0 privertė pasiduoti mačą dėl nugaros traumos nebaigusį dešimtąjį pagal reitingą 24-erių metų japoną Kei Nishikorį.

Tai buvo jau 63-čias R.Nadalio laimėtas ATP serijos turnyras per visą karjerą bei 27-asis triumfas „Masters“ varžybų kategorijoje.

Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojui atiteko 698 720 eurų čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.

Japonijos tenisininkas tenkinosi 342 600 eurų piniginiu prizu bei 600 ATP reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo šeštoji pagal skirstymą kanadiečio Danielio Nestoro bei serbo Nenado Žimonjičiaus pora, finale 6:4, 6:2 nugalėjusi favoritais laikytus dvynius amerikiečius Bobą ir Mike'ą Bryanus.

ATP serijos Madrido vyrų teniso turnyro prizų fondą sudarė 3,671 mln. eurų.