2014 10 24

Rafaelis Nadalis sensacingai pralaimėjo 17-mečiui kroatui Bornai Coričiui

Rafaelis Nadalis patyrė sensacingą pralaimėjimą Bazelyje vykstančiame ATP 500 serijos teniso turnyre. Trečia pasaulio raketė iš Ispanijos ketvirtfinalyje 2:6, 6:7 (4) pralaimėjo 17-mečiui jaunuoliui iš Kroatijos Bornai Coričiui.
Borna Coričius ir Rafaelis Nadalis
Borna Coričius ir Rafaelis Nadalis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Rafaelis Nadalis
Vos trečiame turnyre po Vimbldono dalyvavęs R.Nadalis pareiškė, kad nedalyvaus kitą savaitę vykstančiame ATP 1000 serijos turnyre Paryžiuje ir taip pat praleis baigiamąjį sezono turnyrą Londone.

R.Nadalis likusį laiką skirs gydymuisi. Prieš tai Rafa gydėsi riešo traumą, o turnyre Šanchajuje ispanui prasidėjo pilvo skausmai dėl apendicito.

124-ą vietą pasaulio reitinge užimantis B.Coričius pačioje susitikimo pradžioje šokiravo publiką laimėdamas penkis geimus iš eilės ir setą vos po 35 minučių kovos.

Kroatas įtemptame antrame sete taip pat pademonstravo šaltakraujiškumą, laimėjo lemiamus taškus ir mačą. R.Nadalis susitikime padarė 37-ias nepriverstines klaidas.

B.Coričius  prieš tai pirmame varžybų rate nugalėjo 13-ą pasaulio raketę Ernestą Gulbį. Dėl patekimo į finalą vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavęs jaunuolis susitiks su Davidu Goffinu. Belgijos tenisininkas 6:7(3), 6:3, 6:4 nugalėjo devintą pasaulio raketę Milošą Raoničių.