2011 04 13

Rekordo siekiantis Rafaelis Nadalis Monake pateko į aštunfinalį, iš kovos krito Fernandas Verdasco

Monake tęsiasi ATP serijos „Monte-Carlo Rolex Masters“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,45 mln. eurų. Vyrų vienetų varžybų aštuntfinalio dalyviais šiandien tapo pirmoji planetos raketė ispanas Rafaelis Nadalis, škotas Andy Murray, iš kovos pasitraukė ispanas Fernandas Verdasco.
Rafaelis Nadalis tęsia rekordišką pergalių seriją Monake
Rafaelis Nadalis tęsia rekordišką pergalių seriją Monake / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šešiskart šio turnyro nugalėtojas R.Nadalis siekia jau septintojo titulo iš eilės. Ispano startas buvo sėkmingas. Jis šešioltfinalyje 6:2, 6:2 nugalėjo suomį Jarkko Niemineną ir aštunfinalyje susitiks su prancūzu Richardu Gasquetsu.

R.Nadalis tapo pirmuoju tenisininku istorijoje, laimėjusiu tą patį turnyrą šešiskart iš eilės. Dabar jis gali triumfuoti septintą kartą iš eilės ir pagerinti sau pačiam priklausantį rekordą.

Kitame trečiadienio susitikime susitiko ispano tautiečiai – Fernandas Verdasco ir Tommy Robredo. Mačą po dviejų setų kovos 6:4, 6:3 laimėjo 29 planetos raketė T.Robredo.

Pergalę pasiekė ir škotas A.Murray, kuris 6:1, 6:4 nugalėjo čeką Radeką Stepaneką ir kitame etape susitiks su prancūzu Gillesu Simonu.

Šiandien pergalę pasiekio kroato Marino Čiličiaus lauks akistata su antrąja turnyro rakete šveicaru Rodgeriu Federeriu.

Kitų trečiadienio susitikimų rezultatai:

4-David Ferrer (Ispanija) – Feliciano Lopez (Ispanija) 6:2, 6:0;
11-Viktor Troicki (Serbija) – Fabio Fognini (Italija) 6:3, 4:6, 6:4;
13-Richard Gasquet (Prancūzija) – Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) 6:2, 6:1;
15-Marin Čilič (Kroatija) – Per Riba (Ispanija) 5:2 – ispanas nebaigė mačo;
16-Gilles Simon (Prancūzija) – Albert Montanes (Ispanija) 6:3, 6:4;
Frederico Gil (Portugalija) – Florian Mayer (Vokietija) 7:5, 6:1.

Be pagrindinio prizo turnyro nugalėtojui atiteks 438 tūkst. eurų čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.