2014 02 19

Ričardas Berankis – ATP serijos Marselio teniso turnyro aštuntfinalyje

ATP serijos tarptautinio „Open 13“ vyrų teniso turnyro Prancūzijoje pagrindines vienetų varžybas trečiadienį pradėjo bei į aštuntfinalį iškopė 23-ejų metų Ričardas Berankis.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

149-ąją vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis lietuvis trečiadienį per 44 minutes 6:5 nugalėjo mačo tęsti dėl traumos negalėjusį tęsti 30-metį čeką Janą Hajeką (ATP-111).

Po šios pergalės Lietuvos tenisininkas užsitikrino 20 ATP reitingo taškų bei 9535 eurų čekį.

R.Berankio varžovu vienetų varžybų aštuntfinalyje bus aštuntoji raketė 32-ejų metų prancūzas Nicolasas Mahutas (ATP-41), šešioliktfinalyje 7:6 (7:2), 6:3 privertęs pasiduoti 26-erių metų tautietį Kenny'į De Schepperį (ATP-83).

Trečiadienį jau pasibaigusių dar trijų vienetų varžybų šešioliktfinalio mačų rezultatai:

Roberto Bautista (Ispanija) – Dustinas Brownas (Vokietija) 7:5, 4:6, 6:3;
Michaelis Llodra (Prancūzija) – Lukašas Lacko (Slovakija) 6:3, 7:6 (7:2);
Jan-Lennardas Struffas (Vokietija) – Davidas Guezas (Prancūzija) 3:6, 6:1, 6:1.

Vyrų teniso turnyro Marselyje prizų fondą sudaro 621,5 tūkst. eurų.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 99 545 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius