2016 05 29

Ričardas Berankis grunto sezoną pabaigs Čekijos „Challenger“ serijos turnyre

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pratęs savo grunto sezoną ir dalyvaus pirmadienį prasidėsiančiame „Unicredit Czech Open“ turnyre. Lietuvis tapo pirmuoju pagal skirstymą, o tai vos ketvirtasis jo čempionatas šį sezoną, kai visi aštuoni skirstymą turintys sportininkai patenka į pirmąjį reitingo šimtuką.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / israel Open

Pirmame Čekijos „Challenger“ serijos varžybų etape Lietuvos tenisininkas susitiks su vardinį kvietimą gavusiu 19-mečiu iš Čekijos Zdeneku Kolaru. Jis pasaulio reitinge šiuo metu užima 334-ą vietą, o sportininkai tarpusavyje rungtyniaus pirmąjį kartą.

R.Berankis šį sezoną ant grunto sužaidė aštuonis mačus, iš kurių penkis laimėjo Nandzingo „Challenger“ varžybose, kur iškovojo titulą.

Tačiau vėliau ant šios aikštės dangos lietuvis Vokietijos „Challenger“ serijos turnyre, „ATP 250“ serijos varžybose Ženevoje bei „Roland Garros“ čempionate pralaimėjimus patyrė jau pačiuose pirmuose mačuose.

Būsimasis lietuvio varžovas Z.Kolaras šį sezoną ant grunto sužaidė gerokai daugiau – net 34-is mačus. Prieš savaitę tenisininkas laimėjo „Futures“ serijos turnyrą Čekijoje, o mėnesio pradžioje rungtyniavo Ostravos „Challenger“ serijos varžybų finale, tačiau jame pralaimėjo.

Šiame turnyre taip dalyvauja Lukašas Rosolas (ATP-59), Jiris Vesely (ATP-60), Inigo Cervantesas (ATP-69), Damiras Džumhuras (ATP-73), Michailas Kukuškinas (ATP-83), Rogerio Dutra Silva (ATP-85) bei Robinas Haase (ATP-86).

Šios dvikovos nugalėtojui atiteks devyni reitingo taškai bei 1830-ies eurų piniginė premija.

Visą turnyrinę lentelę galite rasti čia.