2014 10 31 /15:46

Ričardas Berankis iškopė į tenisininkų 100-uką ir žais Reunjono pusfinalyje

Ričardas Berankis užtikrintai žengė į Reunjone vykstančio turnyro pusfinalį. 103-ią vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis ketvirtfinalyje 6:2, 6:3 nugalėjo prancūzą Gregoire'ą Barrere'ą, kuris ATP klasifikacijoje 536-as.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / @ulysseel nuotr.

R.Berankis pirmoje mačo dalyje idealiai išnaudojo dvi progas laimėti varžovo padavimų serijas ir setas lietuvio naudai baigėsi po 27-ias minutes trukusios kovos.

Antro seto pradžioje vyko atkaklo kova - 3:3. Tačiau tuomet R.Berankis laimėjo tris geimus iš eilės, setą ir mačą. Dvikova truko 59-ias minutes.

Į „Open de La Reunion“ turnyro pusfinalį patekusiam žaidėjui atiteko 29 reitingo taškai. Naujai paskelbtame geriausių pasaulio žaidėjų reitinge R.Berankis jau dabar pakils apytiksliai į 95-ą vietą.

Naujai paskelbtame geriausių pasaulio žaidėjų reitinge R.Berankis jau dabar pakils apytiksliai į 95-ą vietą.

„Smagu laimėti. Turiu pagirti varžovą. Jis tikrai žaidė gerai. Mačo rezultatą nulėmė keli momentai. Vienur man pavyko gerai sužaisti, kitur jis suklydo. Tai buvo svarbiausia šiame mače“, – po ketvirtfinalio kalbėjo R.Berankis.

R.Berankis pusfinalyje žais su ispano Pere Riboso (ATP 118) ir Prancūzijos teniso veterano Florent'o Serra (ATP 455) poros nugalėtoju.

Kituose ketvirtfinalio susitikimuose favoritai taip pat šventė pergales. Pirmas pagal skirstymą Robinas Haase‘as 6:4, 6:2 nugalėjo Julieną Cagniną. Trečias pagal skirstymą Jamesas Wardas 6:1, 6:4 įveikė penktą pagal skirstymą Austiną Krajičeką.

Pusfinalio mačai bus žaidžiami rytoj. Pergales iškovojusiems žaidėjams teks po 48 reitingo taškus.