2015 08 04

Ričardas Berankis iškovojo pergalę ATP 500 serijos turnyre Vašingtone

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pergalingai startavo didžiausiame Vašingtono ATP 500 serijos turnyre. „Citi Open“ varžybose 25-erių metų lietuvis 7:6(7:1), 6:3 nugalėjo Taipėjaus atstovą Yen-Hsun Lu.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / @ulysseel nuotr.

Pirmoje susitikimo dalyje R.Berankis varžovui suteikė dvi progas tašku laimėti jo padavimų serijas, tačiau jomis pasinaudoti neleido. 76-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Yen-Hsun Lu pirmame sete oponentui apskritai nepaliko šansų paduodamas. Abiem teko žaisti pratęsimą, kuriame R.Berankis dominavo ir varžovui leido laimėti vos tašką.

Lemiamu tapo antro seto vidurys. R.Berankis sausai laimėjo ne tik savo, bet ir varžovo padavimų serijas ir išsiveržė į priekį 5:3. Lietuvis dar kartą sėkmingai atliko savo padavimų seriją ir šventė pergalę po valandą ir 21-ą minutę trukusios kovos.

Tai buvo trečia abiejų žaidėjų akistata karjeroje ir pirma R.Berankio pergalė.

Už pergalę pirmame rate tenisininkui atiteko 20 reitingo taškų, o antrame rate lauks akistata su keturioliktu pagal skirstymą Pablu Cuevasu. Urugvajaus tenisininkas pasauliniame reitinge užima 30-ą vietą ir „Citi Open“ turnyrą pradės nuo antro rato.