2015 07 30 /2015 07 31

Ričardas Berankis įveikė dar vieną amerikietį ir užtikrintai žengė į ketvirtfinalį Atlantoje

Ričardas Berankis Atlantoje vykstančiame ATP 250 serijos turnyre iškovojo antrą užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį. 87-ą vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis 6:4, 6:2 įveikė kortų šeimininką ir mačo favoritu laikytą Steve‘ą Johnsoną.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / „Scanpix“ nuotr.

Jau pačioje susitikimo pradžioje R.Berankis laimėjo nervingai žaidusio oponento padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 2:1. Tačiau netrukus 48-ą vietą pasaulio reitinge užimantis amerikietis išlygino rezultatą – 2:2.

Lemiama tapo pirmo seto pabaiga, kai Lietuvos atstovas dar kartą laimėjo oponento padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 5:4. Savo kirčius R.Berankis atliko nepriekaištingai ir laimėjo pirmą dalį.

Mačo teisėjas dėl lietaus buvo priverstas stabdyti dvikovą. Tačiau pusvalandžio pauzė įvykių aikštėje nepakeitė.

R.Berankis antrame sete tęsė sėkmingą žaidimą, du kartus laimėjo oponento padavimų seriją ir pirmavo 4:0. Lietuvis išsaugojo iniciatyvą iki pat pabaigos.

„Scanpix“ nuotr./Steve'as Johnsonas

Už pergalę tenisininkui atiteko 45-i reitingo taškai, o „BB&T Atlanta Open“ ketvirtfinalyje lauks akistata su pirmu pagal skirstymą amerikiečiu Johnu Isneriu. 19-a pasaulio raketė pirmame turnyro mače po dramatiškos kovos 7:6 (7:3), 7:6 (9:7) nugalėjo Čekijos teniso veteraną Radeką Štepaneką (ATP 290).

Kitame mače praėjusių metų finalininkas iš Izraelio Dudis Sela 7:5, 6:3 nugalėjo aštuntą pagal skirstymą vokietį Benjaminą Beckerį.

Staigmeną pateikė Denisas Kudla. Po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopęs amerikietis aštuntfinalyje 7:6(8:6), 6:3 nugalėjo trečią pagal skirstymą tėvynainį Jacką Socką.