2012 10 28

Ričardas Berankis neišlaikė iniciatyvos ir nepateko į Paryžiaus „Masters“ varžybas

Ričardas Berankis tris kartus akistatoje su Guillermo Garcia-Lopezu (ATP 65) neišsaugojo iniciatyvos ir turėjo pripažinti Ispanijos tenisininko pranašumą. Lemiamoje Paryžiuje vykstančio „Masters“ turnyro atrankos kovoje ispanas šventė pergalę po dviejų pratęsimų 7:6(1), 7:6(6).
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / BNP Paribas Masters

Pačioje susitikimo pradžioje R.Berankis laimėjo varžovo padavimų seriją, pats atliko keturis neatremiamus padavimus ir išsiveržė į priekį 2:0. G.Garcia-Lopezas pagerino padavimą ir netrukus išlygino rezultatą 4:4. Pratęsime Ispanas laimėjo šešis taškus iš eilės(6:0) ir pirmą setą.

Antrame sete R.Berankis vėl išsiveržė į priekį 2:0. Tačiau G.Garcia-Lopezas netrukus išlygino rezultatą 2:2. Ispanas

BNP Paribas Masters/Guillermo Garcia-Lopezas

devintame geime turėjo tris galimybes laimėti lietuvio padavimus ir pats galėjo išsiveržti į priekį. Ispanui nepavyko išnaudoti atsiradusių galimybių ir sportininkams teko žaisti dar vieną pratęsimą.

Tie-breake R.Berankis pirmavo 5:1, lietuviui tris kartus vos taško reikėjo iki laimėto antro seto, tačiau pergalę šventė G. Garcia-Lopezas. Mačas truko valandą ir 45 minutes.

Už patekimą į pagrindines varžybas tenisininkui atiteko 25 reitingo taškai.

Pirmame pagrindinių varžybų rate kvalifikaciją įveikusių žaidėjų lauks akistatos su Philippu Kohlschreiberiu (ATP 18), Alexandru Dolgopolovu (ATP 21), Florianu Mayeriu (ATP 28), Jeremy Chardy (ATP 33), Jurgenu Melzeriu (ATP 38), Paul-Henri Mathieu (ATP 101).