2014 10 13 /11:45

Ričardas Berankis nugalėjo dar vieną Rusijos atstovą ir pateko į „Kremlin Cup“ turnyrą

Solidų žaidimą pademonstravęs Ričardas Berankis užtikrintai 6:4, 6:1 nugalėjo rusą Konstantiną Kravčiuką ir pateko į pagrindinį ATP 250 serijos „Kremlin Cup“ turnyrą Maskvoje. Mačas truko vos 64 minutes. Tai buvo trečias Rusijos sportininkas turnyro atrankoje, kurį nugalėjo geriausias Lietuvos atstovas.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / @ulysseel nuotr.

Pirmame sete R.Berankis kartą laimėjo Rusijos tenisininko padavimus. K.Kravčiukas tokias progas turėjo net penkias, tačiau lemiamais momentais 116-ą vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis demonstravo aukštą lygį ir sėkmingai sugebėjo išlaikyti savo padavimus.

Antrame sete K.Kravčiukas palūžo. R.Berankis laimėjo penkis geimus iš eilės ir mačo nugalėtojas jau nebekėlė abejonių.

„Aš galvoju, kad Konstantinas žaidė gerai, tačiau man pavyko sužaisti šiek tiek tiksliau. Manau, kad šiame mače svarbiausia buvo koncentracija, – po mačo Rusijos žurnalistams kalbėjo R.Berankis. – Be problemų pavyko atsistatyti po sunkaus vakar dienos mačo. Džiaugiuosi. Žaidžiu gerai.“

R.Berankis už patekimą į pagrindines varžybas užsitikrino 12-a reitingo taškų ir 8 tūkstančius dolerių.

„Kremlin Cup“ pagrindinėse varžybose R.Berankis kovos su taip pat kvalifikaciją sėkmingai įveikusiu tenisininku, arba su Michailu Južnu (ATP 27), arba ispanu Tommy Robredo (ATP 21).

„Iki šiol aš nežinojau su kuo gali tekti žaisti pirmame rate. Geriausiai nespėlioti, bus kaip bus“, - pokalbį baigė R.Berankis.

Lietuvos tenisininko varžovas paaiškės po burtų traukimo.