2014 02 17

Ričardas Berankis pateko į pagrindinį ATP turnyrą Prancūzijoje

Trečiąją pergalę ATP serijos „Open 13“ teniso turnyro Prancūzijoje vienetų varžybų kvalifikacijoje iškovojo ir į pagrindines varžybas pateko 23-jų metų Ričardas Berankis.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

149-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis ir ketvirtas pagal skirstymą atrankoje lietuvis pirmadienį lemiamoje dvikovoje per 1 valandą ir 27 minutes dviejuose setuose 7:5, 6:3 nugalėjo 27-erių metų britą Jamesą Wardą (ATP-179) ir užsitikrino 12 ATP reitingo taškus bei 5650 eurų čekį.

R.Berankio varžovu pirmajame pagrindinio turnyro rate greičiausiai bus 91-oji planetos raketė 28-erių metų ukrainietis Sergejus Stachovskis.

Turnyro Marselyje prizų fondą sudaro 621,5 tūkst. eurų.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius