2010 08 05

Ričardas Berankis – Vankuverio vyrų teniso turnyro ketvirtfinalyje

Antrąją pergalę ATP „Challenger Tour“ serijos vyrų teniso turnyre „Odlum Brown Vancouver Open“ Kanadoje iškovojo dvidešimtmetis Ričardas Berankis.
Varžybų akimirka
R.Berankis / A.Gimžausko/Sportas.info nuotr.

133-ią vietą pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užimantis lietuvis vienetų varžybų aštuntfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjo 182-ąją planetos raketę 27 metų Gillesą Mullerį iš Liuksemburgo.

Ketvirto pagal reitingą Lietuvos tenisininko varžovas ketvirtfinalyje bus šeštas pagal skirstymą 22 metų amerikietis Jesse Levine'as (ATP – 161), kuris aštuntfinalyje taip pat 6:4, 6:4 įveikė kitą JAV atstovą 23 metų Alexą Kuznetsovą (ATP – 246).

Iškopęs į turnyro ketvirtfinalį R.Berankis jau užsitikrino 2 920 JAV dolerių čekį bei 18 ATP klasifikacijos taškų.

Vankuverio vyrų teniso turnyro prizų fondą sudaro 100 tūkst. dolerių.