2015 07 31

Ričardui Berankiui nepavyko nuversti titulą ginančio amerikiečių milžino Atlantoje

Ričardui Berankiui nepavyko pasiekti antro karjeroje ATP serijos turnyro pusfinalio ir įveikti geriausią Jungtinių Amerikos Valstijų tenisininką Johną Isnerį. Atlantos turnyro čempiono titulą ginanti 19-a pasaulio raketė šventė pergalę 7:6 (7:5), 6:4.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / „Scanpix“ nuotr.

Pirmame sete tenisininkai sėkmingai rinko taškus po savo padavimų ir buvo priversti žaisti pratęsimą. Tie-breake lemiama tapo R.Berankio klaida, kai prie tinklo lietuvis nesugebėjo permušti kamuoliuko, pralaimėjo tašką, atsiliko 2:4 ir J.Isneris išsaugojo iniciatyvą.

„Scanpix“ nuotr./Johnas Isneris

Antro seto pradžioje R.Berankis turėjo dvi progas tašku laimėti 208 cm. amerikiečių milžino padavimų seriją, tačiau jomis nepasinaudojo.

Netrukus 87-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Lietuvos atstovas pralaimėjo savuosius kirčius ir atsiliko 1:3. J.Isneris išsaugojo iniciatyvą iki pat mačo pabaigos.

Dvikova truko valandą ir 21-ą minutę. J.Isneris atliko 19-a neliečiamų padavimų. R.Berankis tokių smūgių atliko 10.

Amerikietis siekia trečio „BB&T Atlanta Open“ turnyro čempiono titulo iš eilės.

Už patekimą į pusfinalį tenisininkui atiteko 90 reitingo taškų.

O dėl vietos finale teks kovoti su Denisu Kudla. 94-ą vietą pasaulio reitinge užimantis amerikietis 7:5, 6:0 nugalėjo praėjusių metų finalininką Dudį Selą (ATP 135).