2011 11 13

Roger Federerio triumfu baigėsi Paryžiaus teniso turnyras

Roger Federeris pirmą kartą per ilgą ir turtingą karjerą tapo Paryžiuje vykstančio „BNP Paribas Masters“ teniso turnyro nugalėtoju. Šveicarų maestro finale 6:1, 7:6(3) nugalėjo Jo-Wilfriedą Tsongą. Čempionu tapęs tenisininkas turnyre nepralaimėjo nė vieno seto.
Rogeris Federeris
Roger Federeris. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

R.Federeris įspūdingai pradėjo susitikimą, jis laimėjo pirmus penkis geimus iš eilės, o vėliau beliko sutvarkyti tik formalumus.

Antrame sete pabudo J.W.Tsonga ir jau abu tenisininkai taškus rinko po savo padavimų. Tačiau pratęsimo pratęsimo pradžią šaltakraujiškai pradėjęs R.Federeris išsiveržė į priekį 4:0 ir išlaikė iniciatyvą iki pabaigos.

R.Federeriui tai buvo 99-as karjeros finalas ir 69-as titulas. Roger 18-ą kartą karjeroje laimėjo ATP 1000 serijos titulą ir pagal šį rodiklį jis nusileidžia tik ispanui Rafaeliui Nadaliui, kuris tokio rango varžybas laimėjo 19-a kartų.

Turnyro nugalėtojui atiteko 1000 ATP reitingo taškų ir 454 tūkst. eurų.