2014 11 10

Rogeris Federeris pergale pradėjo „World Tour Finals“ turnyrą

Rogeris Federeris sėkmingai pradėjo septinto „World Tour Finals“ turnyro čempiono titulo. Antra pasaulio raketė pirmojo kovoje 6:1, 7:6(0) nugalėjo pirmą kartą baigiamajame sezono geriausių žaidėjų turnyre dalyvaujantį Milošą Raoničių iš Kanados.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / „Scanpix“ nuotr.

33-ejų metų R.Federeris šiame turnyre dalyvauja rekordinį 13-ą kartą. Gerokai labiau patyręs šveicaras sėkmingai pasinaudojo ne tiek patyrusio varžovo klaidomis ir pirmą setą laimėjo vos per 25 minutes.

M.Raoničius atsigavo antrame sete. Kanados atstovas ėmė mušti neatremiamus padavimus ir turėjo kelias progas laimėti oponento padavimų seriją. M.Raoničių vos taškas skyrė nuo laimėto antro seto, tačiau R.Federeris lemiamomis akimirkomis žaidė užtikrintai. Taip pat ir antro seto pratęsime.

Tai buvo aštunta abiejų žaidėjų akistata ir septinta R.Federerio pergalė.

„B“ grupėje „World Tour Finals“ pergalę taip pat iškovojo Kei Nishikoris. Japonijos tenisininkas rezultatu 6:4, 6:4 nugalėjo britą Andy‘į Murray.