2016 05 03

Rumunijoje – nesunki Lauryno Grigelio pergalė

Prieš savaitę trenerio Giuseppe Menga paslaugų atsisakęs Laurynas Grigelis praeitų metų sėkmę „Futures“ turnyruose Rumunijoje bando pakartoti ir šiemet. Antroji Lietuvos raketė antradienį vykusioje „Galati Futures“ varžybų pirmojo etapo dvikovoje 6:3, 7:6(10:8) nesunkiai įveikė kortų šeimininką Mircea-Alexandru Jecaną, kuris ATP reitinge užima 845-ą vietą.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Tai buvo antra L.Grigelio ir M.-A. Jecano tarpusavio dvikova. Pernai vykusiame „Romania F9 Futures“ turnyre 6:0, 7:5 pergalę taip pat iškovojo mūsiškis.

Pirmojo seto pradžioje tenisininkai po kartą pralaimėjo savo padavimus, tačiau septintame ir devintame geimuose L.Grigelis pasinaudojo dar dviem jam pergalę garantavusiais „break point’ais“.

Antrame sete tiek lietuvis, tiek M.-A. Jecanas užtikrintai atliko savo padavimus, tad nugalėtojas sprendėsi pratęsime. Jame L.Grigelis išsiveržė į priekį 6:3 ir nors tuomet 27-erių metų rumunui pavyko išlyginti rezultatą, pabaigoje geriau sužaidęs mūsiškis nusinešė pergalę.

Pergalę Pirmame „Galati Futures“ turnyro etape iškovojęs 24-erių metų lietuvis užsitikrino 1 ATP reitingo tašką ir 172 JAV dolerius, o štuntfinalyje antrosios Lietuvos raketės varžovu bus 30-metis Andrejus Čiumakas (ATP-1751) iš Moldovos arba 23-ejų rumunas Ciprianas Alexandru Porumbas (ATP-1860).

L.Grigelis į Rumuniją atvyko po kelių nelabai sėkmingų „Futures“ turnyrų Italijoje. Pernai 352-oji pasaulio raketė iš Lietuvos šioje šalyje pasirodė išties gerai – dažnai pasiekdavo bent jau pusfinalį, o dviejuose turnyruose netgi triumfavo.

Rumunijoje vykstančiame „Galati Futures“ turnyre dalyvauja ir trečioji Lietuvos raketė Lukas Mugevičius.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius