2016 10 16

Šanchajaus dvejetų čempionais tapo Jackas Sockas ir Johnas Isneris

Johno Isnerio ir Jacko Socko duetas iki šiol gyvavo ne ilgai, tačiau jiems pavyko tapti prestižinio Šanchajaus „Masters“ turnyro nugalėtojais. Amerikiečiai finale vos per 62-i minutes 6:4, 6:4 nugalėjo Henri Kontineną ir Johną Peersą.
Jackas Sockas ir Johnas Isneris
Jackas Sockas ir Johnas Isneris / „Scanpix“ nuotr.

J.Isneris ir J.Sockas labai sėkmingai atliko padavimus ir varžovams nesuteikė nė vienos progos juos laimėti vienu tašku (break-point‘o). Iš 51-o galimo taško po pirmo padavimo čempionai laimėjo 40.

J.Isneriui tai buvo pirmas dvejetų turnyro finalas nuo 2012-ųjų metų. O tokių varžybų čempionu paskutinį kartą jis tapo 2011-ais metais Romoje žaisdamas poroje su Samu Querrey. Amerikiečiui tai ketvirtas karjeroje dvejetų turnyro čempiono titulas.

J.Sockas ATP 1000 serijos dvejetų varžybų čempionu tapo antrą kartą. Tai septintas jo dvejetų čempionų titulas. Šį sezoną jis buvo pralaimėjęs visus tris žaistus dvejetų finalus. J.Sockas yra vienintelis tenisininkas kuris patenka tarp 25-ių geriausių pasaulio tenisininkų tiek vienetų (25) tiek dvejetų reitinge (23).

Naujieji Šanchajaus čempionai prieš tai kartu žaidė tik dviejuose turnyruose – Valensijoje 2014-aisiais metais ir Bazelyje praėjusiais metais. Tuomet jie patyrė pralaimėjimus jau pirmose kovose.

Šanchajuje J.Isneris ir J.Sockas pakeliui iki finalo įveikė brolius Bobą ir Mike‘ą Bryanus.

„Shanghai Rolex Masters“ dvejetų turnyro čempionams atiteko 1000 reitingo taškų, jie taip pat pasidalins ir 324 tūkstančių dolerių premiją.