-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2016 05 30

Sekmadienį moterų varžybose išdalinti tik du bilietai į ketvirtfinalį

Sekmadienį dėl lietaus „Roland Garros“ moterų vienetų turnyre buvo sužaisti du mačai iš keturių, kurie buvo planuoti. Bilietus į ketvirtfinalį iškovojo ketvirtoji pagal skirstymą Garbine Muguruza bei staigmeną pateikusi 108-a pasaulio raketė Shelby Rogers. Likę du susitikimai bus sužaisti pirmadienį.
Garbine Muguruza
Garbine Muguruza / „Scanpix“/„Xinhua“/„Sipa USA“ nuotr.
Temos: 1 Garbine Muguruza

Ketvirtoji pasaulio raketė G.Muguruza per valandą ir 40 minučių nugalėjo 13-ą pagal skirstymą bei 2009-ų metų „French Open“ čempionę Svetlaną Kuznecovą rezultatu 6:3, 6:4.

Šiame mače su kiekvienu savo smūgiu ispanė vis labiau priminė būsimą „Didžiojo kirčio“ turnyro čempionę. Prieš Rusijos atstovę ji žaidė nuostabiai, o mače atliko 37-is smūgius be atsako.

„Manau, kad tai labai gera pergalė, nes jau esu prieš ją žaidusi. Tai buvo labai sunki dvikova, – po mačo kalbėjo G.Muguruza. – Čia ji yra čempionė. Ji žino, kaip laimėti šias varžybas. Svetlana turi labai daug patirties ir yra labai gera sportininkė. Džiaugiuosi, kad patekau į ketvirtfinalį.“

Ispanijos tenisininkė Paryžiaus „Didžiojo kirčio“ turnyre dalyvauja penktą kartą savo karjeroje. Tai treti metai iš eilės, kai ji pateko į varžybų ketvirtfinalį.

Staigmeną „Roland Garros“ moterų varžybose pateikė 108-ą vietą pasaulio reitinge užimanti JAV tenisininkė S.Rogers. Ji per 80 minučių įveikė 25-ą turnyro raketę Iriną Begu.

Antrojo šimtuko tenisininkė iš Jungtinių Amerikos Valstijų šį sezoną ant grunto dangos iškovojo 15-a pergalių ir patyrė aštuonias nesėkmes. Geriausiai ji pasirodė Rio de Žaneiro turnyre, kuriame pateko į finalą, tačiau nusileido Fransescai Schiavonei.

Prieš šį čempionatą geriausią savo rezultatą „Didžiojo kirčio“ turnyruose amerikietė pasiekė 2015-ų metų „US Open“ varžybose, kuriose pateko į trečiąjį etapą.