2011 10 03

Serbijos tenisininkas Janko Tipsarevičius laimėjo pirmąjį ATP trofėjų

Serbijos tenisininkas Janko Tipsarevičius (ATP 17) tapo Malaizijos teniso čempionu. Kvala Lumpūre vykusio „ATP 250“ serijos teniso turnyro finale 27-erių tenisininkas sekmadienį 6:4, 7:5 nugalėjo Marcosą Baghdatį (ATP 60) iš Kipro.
Janko Tipsarevičius
Janko Tipsarevičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Penktajame per karjerą ATP serijos teniso turnyro finale žaidęs J.Tipsarevičius čempionu tapo pirmą kartą. Įdomu, kad serbas iki šiol buvo vienintelis ATP reitingo pirmojo dvidešimtuko žaidėjas be ATP trofėjaus kolekcijoje.

Trečioji turnyro raketė finalą pradėjo slogiai, tačiau sugebėjo atsitiesti pirmajame sete atsilikdamas 0:3. Lemiamas atvirojo Malaizijos teniso čempionato mačas iš viso tęsėsi 2 valandas ir 6 minutes.

Už pergalę serbui be pagrindinio prizo atiteko 155 tūkst. JAV dolerių čekis ir 250 ATP reitingo taškų.

J.Tipsarevičius užbaigė puikų M.Baghdačio pasirodymą. Tik su vardiniu kvietimu į turnyrą patekęs Kipro tenisininkas Malaizijos čempionate eliminavo tris iš šešių aukščiausius reitingus turėjusius žaidėjus.

Praeityje iki 8-osios vietos ATP reitinge pakilęs M.Baghdatis stengėsi atgaivinti ne patį sėkmingiausią sezoną – Kipro tenisininkas 2011-uosius pradėjo 20-oje reitingo vietoje, tačiau nuo tada nukrito net per 40 pozicijų.