2016 08 22

Sinsinatyje – Ivano Dodigo ir Marcelo Melo dueto triumfas

Ivanas Dodigas ir Marcelo Melo triumfavo antrame „Masters“ serijos turnyre iš eilės. Kroatijos tenisininko ir brazilo duetas sekmadienio vakarą „Western & Southern Open“ turnyro finale po atkaklios kovos 7:6 (7:5), 6:7 (5:7), 10:6 nugalėjo olando Jeano-Julieno Rojero ir rumuno Horia Tecau duetą.
Ivanas Dodigas ir Marcelo Melo
Ivanas Dodigas ir Marcelo Melo / „Scanpix“ nuotr.

Lemiamame sete rezultatui esant 5:5 I.Dodigas ir M.Melo laimėjo keturis taškus iš eilės ir netrukus tapo Sinsinatyje vykusio „Masters“ serijos turnyro čempionais.

Už pergalę „Western & Southern Open“ turnyro finale kroato ir brazilo duetui atiteko po tūkstantį ATP reitingo taškų. Komanda taip pat pasidalins 258,5 tūkst. JAV dolerių čekiu.

I.Dodigo ir M.Melo porai tai buvo ketvirtas dvejetų turnyrų titulas karjeroje. Šiemet jie iškovojo du trofėjus.

Beje, M.Melo ir I.Dodigas tapo pirmu duetu nuo 2010 metų, kuriam pavyko iš eilės laimėti „Rogers Cup“ ir „Western & Southern Open“ turnyrus Toronte ir Sinsinatyje.

„Nuo turnyro Toronte pradžios mes žaidėme tikrai gerai, – teigė Brazilijos tenisininkasm M.Melo. – Priėmimams ir padavimams naudojau skirtingas raketes. Panašu, kad taktika pasiteisino.“

„Laimėti du sunkius turnyrus iš eilės yra nuostabu. Pergalės sunkiuose mačuose mums labai padeda pasitikėjimo savimi atžvilgiu,“ – porininkui antrino kroatas I.Dodigas.