2017 04 27

Siurprizas Štutgarte: titulą ginanti Angelique Kerber pralaimėjo turnyro starte

Geriausia „Porsche Tennis Grand Prix“ pirmenybių tenisininkė bei titulą ginanti Angelique Kerber patyrė netikėtą pralaimėjimą jau pačiame turnyro starte. Favorite laikyta vokietė po pusantros valandos trukusios kovos pralaimėjo 19 pasaulio raketei Kristinai Mladenovič.
Angelique Kerber
Angelique Kerber / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Angelique Kerber

A.Kerber „Porsche Tennis Grand Prix“ turnyrą laimėjo 2015 ir 2016 metais, o paskutinį kartą taip anksti iš jo pasitraukė 2014-aisiais. Tuomet, taip pat pirmajame mače, ji nusileido ispanei Carlai Suarez-Navarro.

Šį sezoną A.Kerber tai buvo pirmasis mačas ant grunto dangos, o iš viso ji laimėjo 17 dvikovų ir patyrė 10 nesėkmių.

Geriausiai ji pasirodė turnyre Meksikoje, kuriame nužygiavo iki pat finalo, tačiau jame turėjo pripažinti Anastasijos Pavliučenkovos pranašumą. Vokietė taip pat žaidė pusfinalyje Dubajuje bei ketvirtfinalyje Majamyje.

Tai buvo pirmoji K.Mladenovič tarpusavio pergalė prieš A.Kerber, o prieš tai ji vokietei buvo nusileidusi tris kartus. Prancūzijos tenisininkė Štutgarte rungtyniavo ir pernai, tačiau krito jau pirmame etape.

Šiemet K.Mladenovič iškovojo titulą Sankt Peterburge, žaidė finale Akapulke bei nukeliavo iki pusfinalio Indian Velse. „Porsche Tennis Grand Prix“ ketvirtfinalyje ji susitiks su C.Suarez-Navarro.