2016 08 26

Didžiausia J.Millmano pergalė: įspūdingi smūgiai ir nukautas R.Gasquet

Riešo traumą išsigydęs Johnas Millmanas toliau siaučia ATP ture. 81-oji pasaulio raketė naktį iš ketvirtadienio į penktadienį „Winston-Salem Open“ turnyre iškovojo skambiausią karjeros pergalę, ketvirtfinalyje 7:5, 6:3 nugalėdamas 15-ą vietą pasaulio reitinge užimantį prancūzą Richardą Gasquet.
Johnas Millmanas
Johnas Millmanas / „Scanpix“ nuotr.

Antrame sete R.Gasquet pimavo 3:1, tačiau tuomet pralaimėjo penkis geimus iš eilės ir turėjo pripažinti J.Millmano pranašumą.

Dvikovoje netrūko gražių smūgių, bet iš visų labiausiai išsiskyrė du: R.Gasquet „patrumpinimas“ ir įspūdingas J.Millmano smūgis nusisukus.

Tai buvo pirmas kartas J.Millmano karjeroje, kai jis nugalėjo tarp penkiolikos geriausių pasaulio žaidėjų esantį tenisininką.

Už patekimą į „Winston-Salem Open“ turnyro pusfinalį 81-ajai pasaulio raketei atiteko 90 ATP reitingo taškų ir kiek daugiau nei 28 tūkst. JAV dolerių. Dėl vietos finale australas susikaus su ispanu Pablo Carreno Busta, kuris 6:3, 6:4 įveikė rusą Andrejų Kuznecovą.

Saldi pergalė J.Millmanui yra dar saldesnė dėl to, jog į ATP serijos turnyro pusfinalį jis pateko pirmą kartą.

Kitą „Winston-Salem Open“ turnyro pusfinalio porą sudarys serbas Viktoras Troickis ir ispanas Roberto Bautista Agutas.